25 Во 1 Torx Шрафцигер Постави Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Полнење Multitool Рака Алатки За Iphone Види Таблет КОМПЈУТЕР Herramientas Mano De
  • Неодамнешно

25 Во 1 Torx Шрафцигер Постави Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Полнење Multitool Рака Алатки За Iphone Види Таблет КОМПЈУТЕР Herramientas Mano De

DEN 357.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


DIY Поправка на Вашиот мобилен телефон/Наочари/Таблет КОМПЈУТЕР
Одговара за Apple Phone5/5 S/6 Поправка
Нови 25 ВО 1 Поправка Алатки за Полнење
Професионална Опрема,Моќни Функција
Satify сите вашите Телефони Поправка
Димензија :
Алатки Боја : Како на сликата прикажани
Материјал : Хром-vanadium Челик (добра wearproof )
Пет-ѕвезда завртка возач : 0.8/1.2
Trox завртка возач : T2 /T3 /T4 /T5/ T6/ T7 /T8/ T9/ T10 /T15
Y завртка возач : 2.0
Крстот завртка возач : PH0000/PH000/PH00/PH0/PH1
Станот завртка возач : 1.0 /1.5 /2.0/ 3.0
Точка завртка возач : 1.0
Пакет Големина(Укината) : 10.5*6.5*2 CM / 4.13"*2.56"*0.79"
Пакет се вклучени : 1 Set x phone поправка алатки

Бренд Име:
BENYS
Тип:
Screwdrivers
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
25 во 1
Број На Модел На:
GJ062
Пакет:
Торба
Големина:
10.5*6.5*2CM
Trox завртка возачот:
T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15
Крстот завртка возачот:
PH0000 PH000 PH00 PH0 PH1