3pair(6 парчиња) 100MM MeloDavid аудио Лента Високотонци звучник 8 Ohm 30W бесплатен превозот
  • Неодамнешно

3pair(6 парчиња) 100MM MeloDavid аудио Лента Високотонци звучник 8 Ohm 30W бесплатен превозот

DEN 4314.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 пара ( 6pcs) Melo David АУДИО Лента Високотонци 8 Ohms
(најевтиниот и најдобар звуци лента високотонци во ова ниво на цените, звучи подобро од HIVI RT1 C во лично мислење)
Отпорност : 8Ω
Max Моќност : 30 W
Осетливост : 92d B
Се препорачува Crossover Фреквенција : >2000 Hz

екран:
No
Број На Модел На:
лента 100
Број на Звучникот за Куќиште:
2
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
РКА
Аудио Crossover:
Двонасочна
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
PMPO:
50W
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Функција:
Никој
Бренд Име:
Melo Дејвид
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Звучник Тип:
Публикации
Кабинетот Материјал:
Дрво
комуникација:
Безжичната
Интерфејс Тип:
Никој
Безжична Тип:
Никој
Интелигентни Личен Асистент:
Никој