Топла Продажба Бебе Патики Платно Мрачно Чипка-up Спортски Чевли Девојки и Момчиња Новороденче Првите Пешаци Бебе Дете Мека Дното Против пролизгување
  • Неодамнешно

Топла Продажба Бебе Патики Платно Мрачно Чипка-up Спортски Чевли Девојки и Момчиња Новороденче Првите Пешаци Бебе Дете Мека Дното Против пролизгување

DEN 88.00
DEN 117.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмет Тип : Прво Пешаци Пол : Унисекс Шаблон Тип : Цврсти Затворање Тип : Чипка-Up Сезона : Пролет/Есен Outsole Материјал : Памук Горниот Материјал : Платно големина-возрастдолжинаширина 11-S0-6 M10.5 cm/4.13"4.0 cm/1.57" 12-М7-12 M11.5 cm/4.53"4.5 cm/1.77" 13-L13-18 МИЛИОНИ12.5 cm/4.92"5.0 cm/1.97" Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Шарени
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Т-врзани
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци