Мека гума дното Новороденче moccasins СТП кожа мода Издлабени цвеќиња деца бебе девојка чевли Првиот Пешаци За Партија
  • Неодамнешно

Мека гума дното Новороденче moccasins СТП кожа мода Издлабени цвеќиња деца бебе девојка чевли Првиот Пешаци За Партија

DEN 181.00
DEN 227.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Describtion 100% Нов Бенд & Висок Квалитет Предмет Тип : Бебе принцеза Чевли во Боја : Како што Покажува Пол : Девојки/Деца/ деца Материјал : СТП Возраст : 0-18 Months Големина : S,M,L големина возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11cm/4.33 5.6 cm/2.20 2-6 M-12 M 12cm/4.72 5.8 cm/2.28 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12 6.0 cm/2.36 Забелешки : 1. Големина на табелата е за повикување само, ве молиме мерка себе внимателно според табелата пред купување, ви благодариме! 2. Ве молиме aloow 2-3cm грешки поради прирачник за мерење. 3. Вистинска боја од слики може да биде малку differnce поради светлината и на екранот разлики, ве молиме да се разбере. : ) Пакет се вклучени : 1 пар бебе чевли ако не знаете како да го изберат правото големини, добредојдовте да контактирате со нас.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума