Деца Новороденчињата Booties Зимски Бебе Чевли Чизми За Девојки Деца Топло Чевли Чизми Бебе Момче Девојки Снег Чизми Памук Booties
  • Неодамнешно

Деца Новороденчињата Booties Зимски Бебе Чевли Чизми За Девојки Деца Топло Чевли Чизми Бебе Момче Девојки Снег Чизми Памук Booties

DEN 163.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации :
Боја : 4 бои
Материјал : Памук
Стил : Зимски Бебе moccasins Чевли бебе чизми
Големина : 11/12/13 (Одговара За 0-18 месеци Бебе)
Големина Insole Должина Препорачува Возраст
11(1) 11cm/4.33" 0-6 месеци
12(2) 12cm/4.72" 6-12 месеци
13(3) 13cm/5.12" 12-18 месеци
Pls слободно контактирајте со нас, ако не знаат како да го изберат правото големини !!! Ви благодариме.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes