Прстен Автентични 925 Sterling Silver 0pen Прстени За Жените Накит, Циркони Слатка Накит Anel Anillos Aneis Bague Љубов Подарок
  • Неодамнешно

Прстен Автентични 925 Sterling Silver 0pen Прстени За Жените Накит, Циркони Слатка Накит Anel Anillos Aneis Bague Љубов Подарок

DEN 444.00
DEN 672.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


[xlmodel]-[производи]-[44249]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[производи]-[44250]

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
URORU
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Број На Модел На:
прстен
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Сезоната:
пролет, лето,есен, зима
Повод:
Подарок Партија Свадба