5Pcs/Многу Гроздобер Накит трговија на Големо Голема Свадба Прстени Античките Сребрена Боја Панк Рок Овална Прстен Пад на Превозот
  • Неодамнешно

5Pcs/Многу Гроздобер Накит трговија на Големо Голема Свадба Прстени Античките Сребрена Боја Панк Рок Овална Прстен Пад на Превозот

DEN 230.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
5 Pcs/Многу Гроздобер Накит трговија на Големо Голема Свадба Прстени Античките Сребрена Боја Панк Рок Овална Прстен Капка Превозот Објект стил : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Сребро Позлата Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : J0103
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wbmqda
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
J0103*5
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
17mm
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H
Функција 3:
Жените Мода Накит Нараквици
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Место на Потекло:
Кина (Копно)
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...