Dichroic Стакло Прстен Сребрен Шалче над Бакар, САД Големина 7.25 , R2343
  • Неодамнешно

Dichroic Стакло Прстен Сребрен Шалче над Бакар, САД Големина 7.25 , R2343

DEN 272.00
DEN 286.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


УПОТРЕБА Големина : 7.25 , 9 g
Главниот камен големина : 20 x 13 мм
Ве молиме овозможи 60 дена да пристигне
Камења се големи за да огромен
Сите предмети се сосема нови
Фотографијата покажува точната објект ќе биде прима.
Сите предмети се мери целосно, во цм
Приврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,
белегзии се мери сите на патот до последната алка,
како и ѓердани.
Продажбата и за Условите
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.
Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен