2018 Евтини Турски Накит Гроздобер Сина Вода Капки Прстени За Жените Боја На Злато Ангажман Свадба Прстен
  • Неодамнешно

2018 Евтини Турски Накит Гроздобер Сина Вода Капки Прстени За Жените Боја На Злато Ангажман Свадба Прстен

DEN 87.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ПРОИЗВОД НАСТАВА
2018 Евтини турски Накит Гроздобер Sapphire капките Вода Прстени За Жените Позлата 18 K Злато Ангажман Свадба Прстен
Објектот Стил : Ангажирање ПРСТЕН Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е Злато позлатен. Број На Модел : J0450

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
wbmqda
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
15mm
Материјал:
Смола
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
J0450
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Функција 3:
Жените Мода Накит Прстен
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H Прстен