OLOEY Едноставен Крст Форма Отворено Ѕвони за Жените Чиста 925 Sterling Silver Прст Прилагодливи Прстен парична Казна Додатоци Накит YMR071
  • Неодамнешно

OLOEY Едноставен Крст Форма Отворено Ѕвони за Жените Чиста 925 Sterling Silver Прст Прилагодливи Прстен парична Казна Додатоци Накит YMR071

DEN 183.00
DEN 228.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


OLOEY Едноставен Крст Форма Отворено Ѕвони за Жените Чиста 925 Sterling Silver Прст Прилагодливи Прстен парична Казна Додатоци Накит
*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен
*Прстен Големина : Променливи Во Големина
*Тежина : 0.88 грам(приближно)

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
YMR071
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
OLOEY
Стил:
Гроздобер
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Обликотшема:
Крстот
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Објектот:
Вистински 925 Sterling Silver Прстени
Прстени Големина:
Отворање,Променливи Во Големина,Прилагодлив
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Накит За Подарок:
Мајка/Жена/Девојка/Жени/Дами
Предност:
Пад на превозот
anelli:
bague argent 925 femme
bagues pour femme:
Anillos де plata 925 де ley