Челик војник Огромен Тибетската Антилопа Прстен Кул Животни не ' Рѓосувачки Челик Накит Прстен Панк Уникатен Тешки Метали Накит
  • Неодамнешно

Челик војник Огромен Тибетската Антилопа Прстен Кул Животни не ' Рѓосувачки Челик Накит Прстен Панк Уникатен Тешки Метали Накит

DEN 191.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Точка Бр : SS8-157 R
Материјал : Нерѓосувачки челик
Земја на Потекло : Гуангжу во Кина
тежина : 29g

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
SS8-157R
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
челик војник
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик