MQCHUN 2017 Најновите Модни Накит Романтична Розово Злато Боја на Цвет Партија Прст Прстени за Жена Симулирани Бисер Блум Широк Прстени
  • Неодамнешно

MQCHUN 2017 Најновите Модни Накит Романтична Розово Злато Боја на Цвет Партија Прст Прстени за Жена Симулирани Бисер Блум Широк Прстени

DEN 69.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Наплата
За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2. Ако сте незадоволни со вашата нарачка , ве молиме контактирајте со нас прво наместо на отворениот спор, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Ви благодариме за вашата помош. Ви посакувам пријатен ден!

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MQCHUN
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
MQ
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Филм накит