Природни сини топаз камен Прстен, Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот Романтично срце жените партија подарок Накит
  • Неодамнешно

Природни сини топаз камен Прстен, Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот Романтично срце жените партија подарок Накит

DEN 1895.00
DEN 2256.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Природни сини топаз камен Прстен, Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот Романтично срце жените партија подарок Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $47 е цената на еден прстен.
(2) прстен големина : Овој прстен е прилагодлива големина , погоден за големината на НАС верзија 6-8. Ве молиме погледнете го вашиот прстен големина. Ако вашиот прстен големината не е во овој опсег, ве молиме ги споделите со нас. ви благодариме.
Главната скапоцен камен : природни топаз, камен Големина : 1p8*8мм,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Главниот Камен:
топаз
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
jzj1764
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
URORU
Обликотшема:
Срцето
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
CNAS
боја:
Сина
Главната Скапоцен Камен:
природни топаз
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот