2018 Пролет Долго Шампањ Домот Пром Фустан Од Чипка Appliques Beaded Вечер Gown Средно Училиште Враќањето Дома Облечи Ангел Novias
  • Неодамнешно

2018 Пролет Долго Шампањ Домот Пром Фустан Од Чипка Appliques Beaded Вечер Gown Средно Училиште Враќањето Дома Облечи Ангел Novias

DEN 6720.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2018 Пролет Долго Шампањ Домот Пром Фустан Од Чипка Appliques Beaded Вечер Gown Средно Училиште Враќањето Дома Облечи Ангел Novias
Custome-направи мерење на настава :

боја:
Црна, Златна, Зелена, Портокалова, Розова, Пурпурна, Црвено
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
Ангел Novias
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Пром Фустан 2018
Деколте:
Scalloped
Воз:
Понесете Воз
Моден Елемент:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина