Alexzendra Акции Фустани Црна Две Парчиња Уникатен Директно Пром Фустани Sequined Долги Вечерни Фустани Плус Големина
  • Неодамнешно

Alexzendra Акции Фустани Црна Две Парчиња Уникатен Директно Пром Фустани Sequined Долги Вечерни Фустани Плус Големина

DEN 4289.00
DEN 4514.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Мерење
1. Биста = инчи или сантиметри
2. Половината =
3. Колковите =
4. Брадавица да брадавица =
5. Рамо до рамо =
6. Рамо до биста =
7. Надворешниот Нога = (од половината на подот со вашата свадба чевлите)
8. Рамо до подот=
9. Висина =
10. Armseye =
11. Арм должина=
12. Bicep =
Вашиот фустан ќе се прави за вас по уплатата.
Превозот од DHL, UPS-от, EMS, ТНТ
Изработка време е :
Свадба се облекуваат : 15-20 дена.
Друга облека : 12-15 работни дена.
Свадба додатоци : 3-5 дена.
Превозот време : 3-10 дена.
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
Повратни информации :
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ви благодарам многу.

боја:
црна, шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Декорација:
Sequined,Tassel
Вграден Градник:
Yes
Материјал:
Лен
Бренд Име:
Alexzendra
Моден Елемент:
сечење на врвот
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Ткаенина Тип:
sequin
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
yk1A620