LMP107 бесплатен превозот оригинални проектор светилка за SANYO PLC-XE32/PLC-XW50/PLC-XW55/PLC-XW55A/PLC-XW56 проектори
  • Неодамнешно

LMP107 бесплатен превозот оригинални проектор светилка за SANYO PLC-XE32/PLC-XW50/PLC-XW55/PLC-XW55A/PLC-XW56 проектори

DEN 4346.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

LMP107 бесплатен превозот оригинални проектор светилка за SANYO PLC-XE32/PLC-XW50/PLC-XW55/PLC-XW55 A/PLC-XW56 проектори Карактеристики :
Тип На Светилка
оригиналниот светилка со домување
P/N. POA-LMP107/LMP107
Светилка Watts
UHP200 W
Состојба
100% нови и оригинални
Живот време
2000-3000hours
Гаранција
На сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранција
Компатибилен со Проектори SANYO PLC-XE32/PLC-XW50/PLC-XW55/PLC-XW55 A/PLC-XW56
Превозот : MOQ : 1piece/парчиња време на Испорака : рок од 1-2days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.EMS итн. Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
Ние aslo може да обезбеди : Оригинални светилка модул(НП/OLM) Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM) Оригинални голи светилка(ОБ/OOB) Компатибилен голи светилка (CB) На брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,ет Повеќе детали на светилки за вашиот референца Други Детали информации за Купувачот Референца :
За производи :
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас.Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО.
Цена и Попуст :
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Ова ќе биде повеќе од поволни.
Испорака :
а. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 5-10 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
в. Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
г.MOQ : 1pcs
Плаќање :
Зачувам ,T/T ,Paypal ,Western Union ,
Returens и размени :
1. Сите наши производи се во рок од 4 месеци гаранција;
2. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
PS :
Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде целосно име
Купувачот форма Бразил,кога ќе palce со цел ,ве молиме пратете на CPF БР.(за лична ) или CNPJ БР. (за Компанијата) за нас .
Ви благодариме!

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
POA-LMP107/LMP107