ELPLP76 Бренд NewProjector BareLamp со станбен За EPSON PowerLite Про G6050W / G6050WNL / G6150 / G6150NL / G6450WU ИТН
  • Неодамнешно

ELPLP76 Бренд NewProjector BareLamp со станбен За EPSON PowerLite Про G6050W / G6050WNL / G6150 / G6150NL / G6450WU ИТН

DEN 1272.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Замена светилка ELPLP76 со висок квалитет компатибилен сијалица.
Замена светилка вклучуваат :
- H igh квалитет компатибилен Проектор Сијалица
- Вати : 200 W
- Цел Живот : 2500 H
- Овој производ има се тестирани и потврдени подолу за проектор : EPSON Power Lite Про G6050 W / G6050 WNL / G6150 / G6150 NL / G6450 WU ИТН
На компатибилен сијалица, направена од страна на сијалицата производителот за да се задоволат спецификации и барања за Epson проектор
Нудиме висок квалитет по прифатлива цена, овие компатибилен светилки се идеална замена за замена на оригиналните светилка
Гаранција
Т тој ELPLP76 замена светилки се целосно опфатени во рамките на нашите 180-ден гаранција, која штити од било неисправни производи.
Ние сме посветени да нудат лесен и безбеден Проектор Сијалица купување искуство, кои ги носи мир на умот да сите наши клиенти.
Предности
1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.
Пакет-
Двојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат :
Испорака-
Можете да изберете превозот метод со себе. Најчестите превозот метод и својата превозот времето е покажаа во табелата подолу :
-Како да го инсталирате гол проектор сијалица
1) Бидете сигурни дека проекторот е изваден и седи на рамна површина
2) Олабави завртка одржување на проектор светилка модул се покријат во место и да ги отстрани панел
3) Отстранување на задржување клип задржување на старите светилки во место
4) Unscrew жици поврзани со голи проектор сијалица
5) со Замена на старите светилки со нови замена на сијалица и се зацврсти на клипот
6) се Стегне завртки
-Совети-
1) Царинскиот
За да се осигурате дека имате ниски царински давачки, ние обично се прогласи вредност како "$10" на фактурата при испорака. Ако имате било какви барања од вредност, ги споделите со нас навремено.
Купувачот ќе биде одговорен за сите царински давачки/tax/парична казна.
2) Гаранцијата
Во 180 дена откако ќе го добие светилки.
Ако светилка не функционира во период на гаранција, ве молиме да се испрати до нас прво, потоа нова ќе бидат понудени за да ви набрзо откако ќе се добие почина еден. Купувачот и продавачот треба да го плати превозот цена од себе.
Доколку купувачот не сакате да плаќате за високо превозот надомест, тој треба да направи видео за да ни го покаже тоа. По нашите servicer е потврда, ние може да ви испрати нова.
3) Спорот
Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото цел. Ако ви треба брза испорака, постојат DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ.
4) На руски клиенти
A : DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Б : Приемник е полно име е многу потребно за испорака, вклучува три дела : прво името + средно име + презиме .
5) Да Бразил клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ :
A : на Примачот CPF Бр. е многу потребно.
Б : Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата, не $ 10 per светилка која беше споменато.
-Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања во врска со производот, испорака, за исплата и др.

Број На Модел На:
elplp76
Бренд Име:
XIM
Компатибилен со:
EPSON PowerLite Про G6050W / G6050WNL / G6150 / G6150NL / G6450WU ИТН
Дел Број:
elplp76
Тип:
Проектор голи светилка со домување
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Вати:
200W