СП.8VH01GC01 Висок Квалитет на Проектор Голи Светилка За Optoma HD141X EH200ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1009
  • Неодамнешно

СП.8VH01GC01 Висок Квалитет на Проектор Голи Светилка За Optoma HD141X EH200ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1009

DEN 945.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
1.Дел No : СП.8 VH01 GC01
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка
3. Време на испорака : рок од 24 Часа
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На СП.8 VH01 GC01 е наменет како замена за употреба во OPTOMA бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За Optoma HD141 X EH200 ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1009 Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
СП.8VH01GC01
Компатибилен со:
Optoma HD141X EH200ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1
Тип:
100% НОВ Гол Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Состојба:
Лесно да се инсталира
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Светилка Живот:
2500 часа