Убаво 30pcs Бронза Багажникот Срцето Шарм Pendant изработка на Накит
  • Неодамнешно

Убаво 30pcs Бронза Багажникот Срцето Шарм Pendant изработка на Накит

DEN 1179.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Име>> : Шарм Pendant 2.Големина>> : 19*14 MM 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 7.Единица Количина>> : 30pcs/БРОЈ 8. Производ Состојба>> : Нова

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
19*14mm
Обликотшема:
молитва кутија
is_customized:
Yes