Luckyshine Овална Мулти Боја Кристал Кубни Циркони Сребрена Свадба Pendant Ѓердани Русија, САД, Австралија Обетки Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Luckyshine Овална Мулти Боја Кристал Кубни Циркони Сребрена Свадба Pendant Ѓердани Русија, САД, Австралија Обетки Бесплатен Превозот

DEN 172.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребрен Позлатен
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Објект Sytle : Pendant + Синџир Камен име : Топаз,Peridot,Kunzite,Гранат,Morganite,Оникс Камен Боја : Розова,Маслиново масло,Сина,Шампањ,Црвена,Црна Камен Големина : 12x16mm Qu antity= 1 Парче објект Pendant Должина : 2.5 cm Синџир Должина : околу 42cm
Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел ,на најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
1.Почитувани пријатели, ако сакате да брзо да добиете на стоки, ве молиме можете да изберете DHL, ИЛИ ЕМС . 5-10days .
Бидејќи кина пост воздух mail , транзит време на нестабилност (10-45day) , ако не добиле парцела ( уште во транзит ,)
Ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето на приемот. Нема потреба да се спомене спорови, ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ние не го одредат времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,
брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Се разбира, ние ќе ги напише изјава цена е
пониска од реалната цена на стоката .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите работно време : Пекинг време : AM 9 : 00 - ПРЕМИЕРОТ 6 : 00
1.Вашата комплетна сатисфакција и позитивни повратни информации се многу важни за нас!
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ако имате било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, пред да
ќе остави негативен фидбек.
Ние ќе направиме се во наша моќ да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите е можно.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
p0304309311316310
Бренд Име:
Luckyshine
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Камен Име:
Топаз,Kunzite,Morganite,peridot,Гранат,Оникс
камен боја:
мулти-боја
дизајн:
единствена
Пакет:
OPP вреќа
Техника:
Чиста рачно изработени
Камен Намали:
Многу добро
Трговија на големо:
прифатете
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Романтични
Прифати Трговија На Големо:
Yes