2018 Волшебникот Принцеза Arwen Evenstar Pendant Ѓердан Collares Вечер Ѕвезда Парична Казна Сјајна Кристал Ѓердани За Жени Мажи Накит
  • Неодамнешно

2018 Волшебникот Принцеза Arwen Evenstar Pendant Ѓердан Collares Вечер Ѕвезда Парична Казна Сјајна Кристал Ѓердани За Жени Мажи Накит

DEN 69.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал : алуминиумски + кристално
Pendant големина : 3*5.3 cm
Синџир Должина : 45см
Тежина : 15g
Кога ќе ја добиете вашата цел,ние ќе ја испратите вашата стока надвор што е можно поскоро.
Кога ќе го примите пакетот, било проблем,plz контактирајте со нас пред да се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши ,нема да дозволиме да си дозволи било каква загуба.
Изберете ЛЕТААТ ОВЦИ,знаете зошто и тоа како!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
AYXL-73
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FLYSHEEP