Новиот Дизајн Шарени Злато Electroplated Неправилни Форма Pendant Druzy Кристал Pendant DIY Одлуки Околу 35*26 mm PM11425
  • Неодамнешно

Новиот Дизајн Шарени Злато Electroplated Неправилни Форма Pendant Druzy Кристал Pendant DIY Одлуки Околу 35*26 mm PM11425

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Druzy кристал камен Околу 35*26 mm Вода капка форма шарм З заврши pendant 10 компјутери за продажба Внимание : Приврзоци ќе се разликува малку во големина и карактеристики, бидејќи тие се природни pendant и сите се прекрасни приврзоци.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
PM11425
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Употреба:
изработка на накит
Место:
Guangdong, Кина