1pcs/многу Тинејџерски Волкот Логото Приврзоци & Ѓердан за Жена/Мажи Cabochon Гроздобер Сребро Синџир Изјава Ѓердан
  • Неодамнешно

1pcs/многу Тинејџерски Волкот Логото Приврзоци & Ѓердан за Жена/Мажи Cabochon Гроздобер Сребро Синџир Изјава Ѓердан

DEN 67.00
DEN 81.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Спецификации :
- Сребро или Бронза боја
- Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу
- Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer Затворач
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Титаниум
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
k
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен