TDIYJ Нови Пристигнување Сребро Злато се Зголеми 25ММ Тркалезна Форма Нерамна Површина Слајд Pendant за Клео Жените Накит Ѓердан 6Pcs/многу
  • Неодамнешно

TDIYJ Нови Пристигнување Сребро Злато се Зголеми 25ММ Тркалезна Форма Нерамна Површина Слајд Pendant за Клео Жените Накит Ѓердан 6Pcs/многу

DEN 279.00
DEN 279.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


TDIYJ Нови Пристигнување Сребро Злато се Зголеми 25ММ Тркалезна Форма Нерамна Површина Слајд Pendant за Клео Жените Накит Ѓердан 6 Pcs/многу
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CNR-033AC
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
сребрена/Розово злато
Тип На Објект:
Приврзоци
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
25mm*25mm
is_customized:
Yes