Анатомски срцето златен ѓердан - кардиологија pendant - медицински - биологија ѓердан слободни брод 12pcs/многу
  • Неодамнешно

Анатомски срцето златен ѓердан - кардиологија pendant - медицински - биологија ѓердан слободни брод 12pcs/многу

DEN 804.00
DEN 1236.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис на производот Анатомски срцето златен ѓердан - кардиологија pendant - медицински - биологија ѓердан
е изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголеми
големина : 35*25mm
12pcs/многу
.
Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
P776
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Функција:
Среќен