Нови 12PCS Златна Боја Природен Камен Ѓердан Шарм Сина Песок Мушка најголемиот Дел Хривнија Ѓердан Конектор DIY Модна Изработка на Накит
  • Неодамнешно

Нови 12PCS Златна Боја Природен Камен Ѓердан Шарм Сина Песок Мушка најголемиот Дел Хривнија Ѓердан Конектор DIY Модна Изработка на Накит

DEN 460.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Камен Големина : 25мм*14mm*6mm
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен Камен
Тежина : 12 PCS/60 G
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Функција:
Период Tracker
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
KM00200
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Газела
Обликотшема:
овална