SOMSOAR Накит 33MM Рано Dew Монета Диск Одговара За 35MM Монета Носителот Рамка Pendant Ѓердан 5pcs/многу
  • Неодамнешно

SOMSOAR Накит 33MM Рано Dew Монета Диск Одговара За 35MM Монета Носителот Рамка Pendant Ѓердан 5pcs/многу

DEN 390.00
DEN 458.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе добиете еден мал подарок ! 2. Ако цел повеќе од $200 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 3. Ако цел повеќе од $300 ,ќе добиете $15 намали + Производ Јасни Слики и рекламирање на Слики+ Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $450 ,ќе добиете $20 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + Newst Примерок за VIP Корисниците и многу мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет ! Ние Сме Фабрика ,ако се веледрогерија .Честитки!! ќе се најдат на фабрика за проблемот и рамка,јас ќе ви даде фабрика цена. Име Somsoar Накит Монета за Рамка Pendant
Материјал Алуминиум Во Еко-Пријателски
Пакување, 1 PC/OPP и Меур торба
Количина 5pcs/многу Монета Големина 31 - 33mm
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.
Постојат над 9 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F0-588A
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SOMSOAR
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс