J Продавница Класичен Аниме Морнар Месечината Сувенири Легура Pendant Ѓердани за жените девојка ѓердан Ѓердан Pendant
  • Неодамнешно

J Продавница Класичен Аниме Морнар Месечината Сувенири Легура Pendant Ѓердани за жените девојка ѓердан Ѓердан Pendant

DEN 95.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


материјал : алуминиумски
големина : околу 4.5*3.5 см

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
JJ10042
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
сувенир
Компатибилност:
ѓердан
Големина:
4.5*3.5 см
Синџир должина:
околу 42+5cm