BOROSA 10 компјутери/многу Drusy Златна Боја Пирамида Point Multi-Вид Камења Фацетирани Pendant Мушка G1004 Druzy Накит
  • Неодамнешно

BOROSA 10 компјутери/многу Drusy Златна Боја Пирамида Point Multi-Вид Камења Фацетирани Pendant Мушка G1004 Druzy Накит

DEN 1858.00
DEN 2064.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал : Мулти-Вид Камења, Камен Големина : 13~15x13~15mm Дебелина : 13~15mm
Тежина : Околу.2.7~4.1 g
Облик : Пирамида Точка
Метал заврши : Злато Позлатен
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Број На Модел На:
G1004
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Пирамида
Камен Големина 6.8~7.2 g:
13~15x13~15mm Дебелина
Тежина:
2.7~4.1g
is_customized:
Yes