100set 18x28x5mm стакло свет со пагоди форма капа поставено стакло меур дното рамна стаклена вазна ѓердан pendant
  • Неодамнешно

100set 18x28x5mm стакло свет со пагоди форма капа поставено стакло меур дното рамна стаклена вазна ѓердан pendant

DEN 2835.00
DEN 3115.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нашата продавница веб-страница :
Големина на Стаклена купола : За 28x18mm
По собата : Една чаша свет , една капа, нема филер
Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди
Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Број На Модел На:
стакло свет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
/