5pieces Мешана Боја на Кожа Привезоци,Отворајќи Кристал Кристал Шарм Pendant За DIY Ѓердан Обетки Накит За жените PD774
  • Неодамнешно

5pieces Мешана Боја на Кожа Привезоци,Отворајќи Кристал Кристал Шарм Pendant За DIY Ѓердан Обетки Накит За жените PD774

DEN 1344.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кожа,Кристално
Големина : 30*57mm(w*H)
Количина : 5pcs
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PD774