Нова Бела/Розово Злато Боја ААА+ Кубни Циркон CZ Симпатична Мечка Rolo Крстот Синџир Pendant Ѓердан Модата Партија Накит за Жените Девојки
  • Неодамнешно

Нова Бела/Розово Злато Боја ААА+ Кубни Циркон CZ Симпатична Мечка Rolo Крстот Синџир Pendant Ѓердан Модата Партија Накит за Жените Девојки

DEN 184.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Големината на Кина : за 45см
Големината на Pendant : околу 12*8мм
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AAN137/AAN138
Бренд Име:
SmileSunshine
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен