Бела/Розово Злато Боја ААА+ Кристали Целосен Отвори Голема Teardrop CZ Pendant Ѓердан Модата Партија бижутерија за Жени, Девојки
  • Неодамнешно

Бела/Розово Злато Боја ААА+ Кристали Целосен Отвори Голема Teardrop CZ Pendant Ѓердан Модата Партија бижутерија за Жени, Девојки

DEN 184.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Големината на Pendant : околу 10*16mm
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SmileSunshine
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AAN140/AAN141
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Злато Позлатен