Жените Накит 3 реда ѓердан сина црниот бисер барок бисер Pendant природните слатководни бисер 45см 18
  • Неодамнешно

Жените Накит 3 реда ѓердан сина црниот бисер барок бисер Pendant природните слатководни бисер 45см 18

DEN 312.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


( randomness стил )

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
N-0495
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Приврзоци Тип:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен