4 Боја Глеѓ Matryoshk руски Кукли Шарм Pendant Гроздобер Сребро За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 10PCS Додатоци B25
  • Неодамнешно

4 Боја Глеѓ Matryoshk руски Кукли Шарм Pendant Гроздобер Сребро За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 10PCS Додатоци B25

DEN 102.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 27*14 MM Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте