Неправилната форма Pendant жолта кристал Ѓердан Подарок убава Мода накит камен рачно изработени круг жица завиткан ѓердан
  • Неодамнешно

Неправилната форма Pendant жолта кристал Ѓердан Подарок убава Мода накит камен рачно изработени круг жица завиткан ѓердан

DEN 338.00
DEN 450.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Топло Препорачува Детали за Производот Име на Производ кристал Приврзоци Бренд Шарм Камен Производот Категорија Pendant Реден Број на Модел на P-0288 Производ Големина Висина*ширина : околу 30-45mm*околу 10-30мм Производ Камен Материјал
Citrine кристал Производ Тежина 17g/еез Производ Синџир 18 во (46cm) и 27,5 во (70cm) Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 35g/Пакет Производ Метал Бакар Производ Метална Боја Галвански злато
Пакет Детали + + = Мојот Парцела На pendant кожа кабелот 18 во (46cm) кожа кабелот 27.5 во (70cm) плик 1.Повеќе pendant со плик 2.Повеќе pendant со други пакување
Големина И Материјал Се Опише
Прикажи Слики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
wowu
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P-0288
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Нередовните