НОВИОТ Бесплатен превозот 550pcs/многу 20mm капка Шарм плута стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише со eyehook
  • Неодамнешно

НОВИОТ Бесплатен превозот 550pcs/многу 20mm капка Шарм плута стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише со eyehook

DEN 9545.00
DEN 10047.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис
НОВИОТ Бесплатен превозот 550pcs/многу 20mm капка Шарм плута стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише со eyehook
- Материјал : Стакло
големина на : 20mm*20mm
Лесно можете да отворите шише преку затка да се стави Арома,Парфем или етерично масло на вашиот сопствен избор ,а потоа го носат вашиот парфем шише ѓердани насекаде и да одите..
Исто така можете да напишете нешто за едно зрно на ориз во внатрешноста на ампули : имиња,специјални пораки како : јас те сакам,Радост,Hapy Роденден,Среќен Божиќ, Датуми или она што некогаш сакате да стане вашиот личен ориз ѓердани, keychains,мобилен телефон ѕвони или вашата торба & соба декорација .Лого на фирмата, исто така може да биде напишана на житарици.
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ви благодариме.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате. Ве молиме контактирајте со нас ако објектот не пристигнат над 30 работни дена. Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем. Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа. Ве молиме без избрзани негативна или неутрална повратни информации . кажете ми кои се вашите проблеми . ние ќе се потрудиме да ви помогне . вашето задоволство е наша цел.

Метална боја:
мешани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
корк
Обликотшема:
мешани
is_customized:
Yes