Посебни Природни пурпурна кристал вол рог Pendant Ѓердан Outsize Месечината-форма посочи камен заштита од Радијација
  • Неодамнешно

Посебни Природни пурпурна кристал вол рог Pendant Ѓердан Outsize Месечината-форма посочи камен заштита од Радијација

DEN 716.00
DEN 954.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачите, исто така може да имаат боја разликата! Топло се Препорачува Детали за Производот Име на Производ конус Приврзоци Бренд Шарм Камен Производот Категорија Pendant Реден Број на Модел на P-0132 Производ Големина Висина*ширина : 34mm*23mm Производ Камен Материјал Природни кристал аметист Производ Тежина 14g/еез Производ Синџир 18 во (46cm) и 27,5 во (70cm) Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 30g/еез Производ Метал Ниту еден Производ Метална Боја Галвански 24 K злато
Пакет Детали + + = Мојот Парцела На pendant кожа кабелот 18 во (46cm) кожа кабелот 27.5 во (70cm) плик 1.Повеќе pendant со плик 2.Повеќе pendant со други пакување
Големина И Материјал Се Опише
Прикажи Слики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
wowu
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
P-0132