Бесплатен Превозот 10PCS Шарени паун Кристал Кристал Легура Декорација DIY Накит Наоди Злато на Ѕвонење Копчето Налепница Шарм
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10PCS Шарени паун Кристал Кристал Легура Декорација DIY Накит Наоди Злато на Ѕвонење Копчето Налепница Шарм

DEN 819.00
DEN 910.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Discription :
Предмет тип : емајл diy хривнија ѓердан телефон синџир копче прстен шарм
Материјал : капка нафта метал
Големина : како се покаже слика
Пакување : во врска со 10pcs
Боја : како ваш избор,ако ви требаат посебни количина за некои боја,ве молиме љубезно
остави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!)
Купувачите Покаже Дизајн
Shippment :
Бесплатен Превозот за сите околу светот преку Кина Пост Registerd Mail (E-пакет за НАС
времето за испорака ќе бидат различни зависи од различна Област .Ако ви треба производи
итно,ве молиме изберете брза испорака начин.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму..)
.
Услуги на клиентите :
1. За повеќе fastly и безбедно да помине вашата стока, ние ви препорачуваме пред вас, ве молиме ред, можете да контактирате со нас, и ние може да бидете сигурни дека
акции за вашите производи, квалитет, пакување & shippment.
2. Кога ние испраќање на стоката, ние ќе се покаже од следење, можете да го знаете вашиот добар напредок. И ако чувствувате дека нешто не е во ред со следење, можете да не контактирате преку секое време, ние може да ви помогне да се реши.
3. Ние сме одговорни за погрешна предмети или објекти имаат проблеми со квалитетот, што може да се промени во друг објект, или да бараат парите назад.
Повратни информации политика :
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
Ако не сте задоволни со вашиот купување , е-пошта нас пред да ја напуштат повратни информации. Јас сум љубезно продавачот, вашето задоволство ќе биде најмногу
важно во мојот бизнис. Јас ќе дадам се од себе да ви помогнат!
Како и да е , Ние ќе се потрудиме направите вашиот оператор. И ќе се соочи ништо можете да контактирате со нас или ни е-мејл страна во секое време. Ние ќе ви одговори со 12~24 часа.
Повеќе Дизајн Покаже :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Бои:
како ваш избор
Количина:
10pcs
Пакет:
10pcs по торба
Големина:
as image show
Употреба:
DIY Накит коса клипови чевли чанта
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
златен тон легура масло капка копчето шарм
реден број:
D502
Материјал:
Цинк Легура