YIKALAISI 2017 Бисер Ѓердани Бисер Накит Природните Слатководни Бисери Ѓердан Ѓердан Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит за Подарок
  • Неодамнешно

YIKALAISI 2017 Бисер Ѓердани Бисер Накит Природните Слатководни Бисери Ѓердан Ѓердан Приврзоци 925 Фунта Сребрен Накит за Подарок

DEN 1200.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dianxiaobao_1
Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 7-8 мм
Боја : Бела
Должина : 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YIKALAISI
Стил:
Романтични