10pcs Старец Futhark Руна Pendant Ѓердан Викинзите Нордиските Руна Pendant Ѓердан Sowelu со Волкот Глави
  • Неодамнешно

10pcs Старец Futhark Руна Pendant Ѓердан Викинзите Нордиските Руна Pendant Ѓердан Sowelu со Волкот Глави

DEN 1296.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ФАБРИКАТА SLAES
Викинзите Нордиските Руна Pendant Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 15*55мм
Боја : Антички Сребрен
Пакување Начин : Еден Ѓердан, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept

Метална боја:
антички сребрен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
pd-3
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
15*55mm
Објектот:
Викинзите Нордиските Руна Pendant
ОЕМ:
прифатете