Freeship 20sets/многу 20*15mm стакло свет & бронзена круна база & 6mm капа наоѓање поставено стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло маска
  • Неодамнешно

Freeship 20sets/многу 20*15mm стакло свет & бронзена круна база & 6mm капа наоѓање поставено стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло маска

DEN 792.00
DEN 879.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Freeship 20sets/многу 20*15mm стакло свет & бронзена круна база & 6mm капа наоѓање поставено стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло маска
еден сет вклучуваат само една чаша свет,една база
Не ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.
DIY треба лепак.
синџирот е 70cm бронза позлатен
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Метална боја:
не синџир сет, со синџир сет
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
20MM*15MM
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Кина (Копно)
големина шише:
20mm*12mm
is_customized:
Yes