Новиот Само ново изведени Велигден Јајце Шарм На една рачна ташна Pendant За Жените Накит копче синџири
  • Неодамнешно

Новиот Само ново изведени Велигден Јајце Шарм На една рачна ташна Pendant За Жените Накит копче синџири

DEN 222.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големината на pendant : 2.0*2.8 cm
должината на краток синџир : 48cm
должината на долг синџир : 70cm
злато обложено со висок квалитет пенливи Австрија кристали,
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски
За предмети :
Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање. За подетални големината на објектот, ве молиме погледнете ги нашите опис.
Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да биде малку поинаква од она што е на екранот, Заради осветлување ефект, се следи светлината & контрастот итн. па ве молиме да земете во вистинската точка што сте го добиле како стандард.
Ако не сте примени на вашиот предмет на време, или нешто не е во ред со вашиот предмет примена, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош
За превозот :
Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 48 часа од добивањето на својата расчисти исплата (со исклучок на викенди и јавни празници).
Сите предмети ќе бидат испратени до номиниран адреса предвидено од страна aliexpress. Ве молиме ни e-mail пред превозот ако било друга адреса за испорака се задолжителни.
Предмети се испраќаат од Кина преку Економски International shipping нормално,како што се Кина Пост Воздух Mail, тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена да повеќето земји
Но, понекогаш меѓународни испорака многу зависи од локацијата,царински давачки и други фактори, времето за испорака е проценет и не може да биде 100% загарантирано, тоа може да потрае и 20 дена. Времето за испорака како што следува веројатно
продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја
За повратни информации :
Ние се стремиме да заработи ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и ПЕТ STAR рејтинг од вас! Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми ако трансакцијата не ги исполни вашите очекувања пред да замине вашите повратни информации и ѕвезди! Ние го цениме вашиот одлична комуникација и бизнис!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
02200
Бренд Име:
kavnar
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте