Топла Продажба 30мм злато twist-off круг кристали 316L не ' рѓосувачки челик варијабилна шарм locket меморија locket ѓердан
  • Неодамнешно

Топла Продажба 30мм злато twist-off круг кристали 316L не ' рѓосувачки челик варијабилна шарм locket меморија locket ѓердан

DEN 168.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.
Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Боја : златна
Големина на locket : 20mm,25мм,30мм,35mm
Стил : тркалезна форма пресврт отвори locket
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
URSJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
YY RLC
боја:
Злато
locket големина:
20mm, 25мм, 30мм, 35mm
Синџир должина:
20
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Кристално:
Чешки кристали