TUKE 1.8 Т 2.0 TDI Притисок на Маслото Сензор Switch Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 Jetta Бора MK4 Буба Passat B7 036 919 081 D A C 06A 919 081 Б
  • Неодамнешно

TUKE 1.8 Т 2.0 TDI Притисок на Маслото Сензор Switch Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 Jetta Бора MK4 Буба Passat B7 036 919 081 D A C 06A 919 081 Б

DEN 473.00
DEN 657.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Важно Известување ! ! !
Купените производи се добиени од физички производи преовладуваат
TUKE 1.8 Т 2.0 TDI Притисок на Маслото Сензор Switch Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 Jetta Бора MK4 Буба Passat B7 036 919 081 D A C 06 A 919 081 Б Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" UP! 2012-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" З 2006-2011 За "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2002-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1998-2013 MK4 MK5 MK6 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус 2005-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1999-2015 MK4 MK5 MK6 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2006-2015 B6 B7 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 1996-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan план за 2011-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 2010-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 2010-2015 За А1 план за 2011-2015 За А2 2000-2005 За A3 2004-2015 За A8 2010-2013 За Q3 2012-2015 За TT 2011-2014 За Yeti 2010-2015 За Fabia 2000-2015 За Врвен 2008-2015 За Octavia 2001-2015 За Seat Mii 2012-2015 За Седиште Леон 2000-2015 За Седиште Инките 1996-2003 За Seat Exeo 2009-2014 За Seat Ibiza 1999-2015 За Seat Altea 2007-2015 За Седиште Arosa 1997-2004 За Седиште Толедо 1999-2015 За Седиште Кордоба 1999-2009 За Seat Alhambra план за 2011-2015 Дел Број 06 A 919 081 Б 036 919 081 D 036 919 081 A 036 919 081 C 036919081 D 036919081 A 036919081 C Пакет се Вклучени
1 x 1.8 Притисок на Маслото Сензор Прекинувач ( 06 A919081 B )
Производ Слика
Производ Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1. Ние и ветуваме да испраќа производот во рок од 24 ЧАСА , со најбрз начин да се реши вашиот проблем 2. Сите од нашите пакети се избрани за воздушен транспорт.(Освен некои земји и APO / FPO) 3. По плаќање ве Молиме потврдете го на примачот име, телефонски број, адреса,Ако треба да се промени ве молиме контактирајте со нас веднаш 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака 7. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ 8. Време На Испорака Враќа 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број 3. Добивме оригиналниот производ пакување сите компоненти и додатоци,Ние ќе рефундирање на вашите целиот износ Повратни информации Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас 1.

Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
ТФ-A462
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Мерен Опсег:
Стандард
Резолуција:
Стандард
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
линеарна:
Стандард
Бренд Име:
TUKE
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН UP! CC З EOS Поло Бора Голф Jetta Passat Буба Caddy
Се вклопуваат во автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Tiguan Touran Sharan Amarok Scirocco Транспортерот
Дел Број:
036 919 081 D 036 919 081 НА 036 919 081 C
Другиот Дел Број:
06A 919 081 Б
Производот употреба:
Серво Волан Притисок На Маслото Сензор Префрлате
Автомобил:
А1 А2 А3 A8 Q3 ТТ