бесплатни shippingNeonatal затворен нова модна фотографија тема ќебе мека рака, груба линија бебе ќебиња како вратата фото реквизити
  • Неодамнешно

бесплатни shippingNeonatal затворен нова модна фотографија тема ќебе мека рака, груба линија бебе ќебиња како вратата фото реквизити

DEN 456.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ние сме Caoxian кралската аристократи бебе облека фабрика, ние сме специјализирани во производство на капчиња производи, кои вклучуваат капчиња beanie капи со многу видови животински облик на бебе/деца и возрасни, капчиња Костим сет, капчиња кеси,капчиња headband, капчиња бебе чевли. Ќе може да се провери од нашата категории производи. бренд : Здраво бебе рачно изработени плетење, трошка добар квалитет материјал : чување бебе серија на производи да се избере висок квалитет бебе памук плетење предиво и млеко, има карактеристики на мазна, мека и еластична, со кожа, сомот, таписерии и мазна, а не како обични памук текстура за да се стимулира кожата, исто така, нема да како чист памук предиво лесно да деформација, пропустливост е многу добро, исто така, погоден за бебе е нежен со кожата, не ја иритираат кожата и секојдневно носат исто така е многу удобно, доколку имате посебни барања, ве молиме кажете о ~ однапред Спецификации 100% рачно изработени капчиња бебе шапка - конкурентна цена, брза испорака време - многу бои - средина - Одлични услуга директни фабрика - Висок квалитет на - Нова desig Прилагодено : ОЕМ и ODM се добредојдени
посебни големина и боја на Производот пакување,клиент барање обработка може да биде од различни големини. Посебно не-стандардни големини може да се изменуваат. исплата се Должи на промените во цената на предиво,цената не може да биде точна цена во денешно време, па контактирајте ме за да разговараат за цената пред да ја купите. транспорт Можете да изберете EMS,DHL,CPAM и така натаму. повратни информации 1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме! Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Совршен модерен додатоци за што се носат на партијата или било каде . Исто така, тоа може да биде совршен подарок за Љубовник или пријател како голем дар.

Тип На Објект:
Примање Ќебиња
Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
*
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Материјал:
Rayon
Бренд Име:
OUJIESI
Материјал Состав:
Rayon
is_customized:
Yes