50 Компјутери Фарма на Животните Нога Прстен Пилешко Quail Гулаб 5 Бои Милениче Птица Нога Прстен Мека на Квалитетот на ПВЦ
  • Неодамнешно

50 Компјутери Фарма на Животните Нога Прстен Пилешко Quail Гулаб 5 Бои Милениче Птица Нога Прстен Мека на Квалитетот на ПВЦ

DEN 162.00
DEN 180.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име : Пилешко Птица живина нова нога прстен Број на Модел : 1.0 0.8 cm cm 1.2 см 1.4 cm 1.6 cm Боја : Црвена//Жолта//Сино//Зелена//Виолетова Материјал : Мека на Високо Квалитетни ПВЦ Пакет : 50 Компјутери Опис на Производот Анти-стареење, Анти-ултравиолетови. Обновливи нога прстен Овој материјал е мек полесни нога прстен , во секое време живина се носат, да не се носат граница, но исто така и за живина нога не прави никакво зло. Ова нога прстен може да се користи, бидејќи нога прстен на материјал за стареење, анти-УВ. Носат и отстранување бараат човековата активност. Пријателски Потсетување : ве Молиме оставете 1-2 mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нашата определба : да се обезбеди квалитет на квалификувани производи, и ние се надеваме дека сите наши клиенти подобро шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни, ние ќе ви помогне и да ви даде најдоброто решение! Среќен шопинг! ! Испорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 32 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 2000g или повеќе) : 7-25 дена. C : Финска Пост : 15-35 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 3 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. Гаранција&се Вратат на Секое прашање,не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Големина:
S
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Број На Модел На:
Животно нога прстен
Материјал:
мека високо квалитетни ПВЦ
Име:
Пилешко Птица живина нова нога прстен
боја:
Црвено, Жолто И Сино Зелена Виолетова