метални алки за сублимација мода ретро гроздобер круна вино круг нараквици за топлинска tranfer печатење потрошен трговија на големо
  • Неодамнешно

метални алки за сублимација мода ретро гроздобер круна вино круг нараквици за топлинска tranfer печатење потрошен трговија на големо

DEN 634.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Белешки : цената е за празно материјали,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. ова е топлина tranfer печатење потрошен ,термички трансфер печатење празно производ печатени област : за 25cm
Ние продаваме професионални сублимација празно производи, голем број на производи, под 9style ѓердани привезоци, ако сакате да треба,ве молиме прво contant нас и да ни кажете num

Метална боја:
сребрена, бела, златна, пиштол црна, розово злато, Бронза боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Број На Модел На:
538269858646
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал