Луксузна Кругови Крстот Кристал Алки Pulseira Feminina Моден Дизајн Кристал Рака Ткаенината Нараквици Жените Bijoux Накит За Подарок
  • Неодамнешно

Луксузна Кругови Крстот Кристал Алки Pulseira Feminina Моден Дизајн Кристал Рака Ткаенината Нараквици Жените Bijoux Накит За Подарок

DEN 192.00
DEN 375.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Број На Модел На:
18k златни нараквици
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
хривнија
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
8g
Големина:
5.5CM