ДВОЈНО ЕДЕН 2017 Жените Широк Ткаенината Хривнија Шупливи Метални Панк Алки за Партија Подарок Злато и Сребро.
  • Неодамнешно

ДВОЈНО ЕДЕН 2017 Жените Широк Ткаенината Хривнија Шупливи Метални Панк Алки за Партија Подарок Злато и Сребро.

DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Алуминиум ( Тоа не е лесно да ' рѓа ) Боја : Прикажува како слики Големина види фото покаже Тежина : околу 50g Шема : Шупливи

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
двојно еден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Железо легури
позлата:
Злато-боја
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените